О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №25/16 "О бюджете сельского округа Каргалы на 2025-2027 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14 августа 2025 года № 35/13
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №25/16 "О бюджете сельского округа Каргалы на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каргалы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 680 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 303 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 294 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 65 083 тысяч тенге;
2) затраты – 68 681,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1,1 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

"Қарғалы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 тамыздағы № 35/13 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Қарғалы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/16 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарғалы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 680 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 303 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 294 тың теңге;
трансферттер түсімдері – 65 083 мың теңге;
2) шығындар – 68 681,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1,1 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 14 август 2025 года №35/13
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года №25/16
Бюджет сельского округа Каргалы на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1,1 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М. Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 14 тамыздағы
№35/13 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№25/16 шешіміне 1-қосымша
Қарғалы ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы