О присвоении наименования безымянной улице в районе нового поселения сельского округа Амангельды
Решение акима сельского округа Амангельды Сырдарьинского района Кызылординской области от 10 сентября 2025 года № 29
В соответствии со статьями закона Республики Казахстан от 8 декбаря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" №2572-XII и на основании заключения Областной ономастический комиссии № 2 от 26 августа 2025 года аким сельского округа Амангельды РЕШИЛ:
1. Присвоить имя "Балабай Оралбаев" безымянной 1-ой улице в районе нового поселения сельского округа Аманкельды.
2. Присвоить имя "Бәкеш Найманов" безымянной 2-ой улице в районе нового поселения сельского округа Аманкельды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа З.Жаманкулов

Аманкелді ауылдық округіндегі жаңа қоныстану аймағындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Аманкелді ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 29 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 2572-ХІІ Заңының баптарына, және Облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қорытындысына сәйкес Аманкелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аманкелді ауылдық округінің жаңа қоныстану аймағындағы атауы жоқ көшеге (1-көше) "Балабай Оралбаевтың" есімі берілсін.
2. Аманкелді ауылдық округінің жаңа қоныстану аймағындағы атауы жоқ көшеге (2-көше) "Бәкеш Наймановтың" есімі берілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі З.Жаманкулов