О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Аккорган Жанакорганского района Кызылординской области от 03 сентября 2025 года № 47
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года № 2 аким сельского округа Аккорган РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ата-заң на улицу "Атымтай Атахожаев" в селе Тугискен сельского округа Аккорган.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аккорган С. Туганбаев

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Аққорған ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 03 қыркүйектегі № 47 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастикалық коммиссисының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қорытындысына сәйкес Аққорған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққорған ауылдық округі, Түгіскен ауылындағы Ата-заң көшесін "Атымтай Атахожаев" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққорған ауылдық округінің әкімі С. Туганбаев