О присвоении наименований улицу
Решение акима сельского округа Жаманбай батыр Жанакорганского района Кызылординской области от 08 сентября 2025 года № 14.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением № 2 Областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года, аким сельского округа Жаманбай батыр РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима сельского округа Жаманбай батыр Жанакорганского района Кызылординской области от 22.10.2025 № 16 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить безымянные улицы в селе Бесарык, сельского округа Жаманбай батыра
1) Нұрман Асанов.
2) Ұлмахан Асылбеков
3) Таңқашбек Төрегелдиев
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима сельского округа Жаманбай батыр Жанакорганского района Кызылординской области от 22.10.2025 № 16 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жаманбай батыра А. Абдуллаев

Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаманбай батыр ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 08 қыркүйектегі № 14 шешімі.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамызындағы №2 қорытындысына сәйкес, Жаманбай батыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілмейді - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаманбай батыр ауылдық округі әкімінің 22.10.2025 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Жаманбай батыр ауылдық округі, Бесарық ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар:
1) Атауы жоқ көшеге -Нұрман Асанов есімі;
2) Атауы жоқ көшеге Ұлмахан Асылбеков есімі;
3) Атауы жоқ көшеге Таңқашбек Төрегелдиев есімі;
Ескерту. 1-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілмейді - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаманбай батыр ауылдық округі әкімінің 22.10.2025 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаманбай батыр ауылдық округінің әкімі Ә. Абдуллаев