О присвоении наименования безымянной улицы поселка Шалхия и село Куттыхожа
Решение акима поселка Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 22 сентября 2025 года № 37
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей населения поселка Шалхия и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года аким поселка Шалхия РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улицам поселка Шалхия и село Куттыхожа следующие наименования:
безымянной улице улица "Қаратау";
безымянной улице улица "Талсуат";
безымянной улице улица "Шымқорған";
безымянной улице улица "Бекжігіт Жапеков";
улица безымянной село Куттыкожа улице "Едіге Телхожаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Шалхия Г. Ерахынов

"Шалқия кенті және Құттықожа ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия кенті әкімінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 37 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес Шалқия кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы қорытыңдысы негізінде Шалқия кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқия кенті және Құттықожа ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне "Қаратау" көшесі;
атауы жоқ көшесіне "Талсуат" көшесі;
атауы жоқ көшесіне "Шымқорған" көшесі;
атауы жоқ көшесіне "Бекжігіт Жапеков" көшесі;
Құттықожа ауылының атауы жоқ көшесіне "Едіге Телхожаев" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқия кентінің әкімі Ғ. Ерахынов