О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №322 "О бюджете сельского округа Манап на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 октября 2025 года № 435
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №322 "О бюджете сельского округа Манап на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Манап на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы –100 913,3 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления –3 207,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 50,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 656,3 тысяч тенге;
2) затраты – 102 515,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Манап ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №322 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 435 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Манап ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №322 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Манап ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 100 913,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 207,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі -97 656,3 мың теңге;
2) шығындар – 102 515,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 602,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 602,6 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского айона
от 24 октября 2025 года №435
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №322
Бюджет сельского округа Манап на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 602,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 602,6 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 қазандағы
№ 435 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 322 шешіміне 1-қосымша
Манап ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР