О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №305 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 октября 2025 года № 427
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №305 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2025-2027 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккорган на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно в том числе на 2025 год в следующем обьеме:
1) доходы – 244009 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 21109 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –400 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 222500 тысяч тенге;
2) затраты – 251123,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7114,5 тысяч тенге;

"Аққорған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №305 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 427 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Аққорған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 305 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын.
"1. Аққорған ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –244009 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 222500 мың теңге;
2) шығындар –251123,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7114,5мың тенге;