О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №317 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 сентября 2025 года № 416
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №317 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожакент на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2025 год в следующем обьеме:
1) доходы – 392 585,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 19 353,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 657,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 371 575,3 тысяч тенге;
2) затраты – 395 875,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3290,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3290,1 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Қожакент ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №317 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 416 шешімі
Жаңақорған ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қожакент ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 317 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қожакент ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 392 585,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 353,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 657,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 371 575,3 мың теңге;
2) шығындар – 395 875,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3290,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3290,1 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.