О внесении изменении в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабрья 2024 года № 314 О бюджете сельского округа Коктобе на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 июля 2025 года № 388
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Ввести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №314 "о бюджете сельского округа Коктобе на 2025-2027 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коктобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем обьеме:
1) доходы – 91 362,0 тысяч тенге;
налоговым поступлениям – 2 078,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 89 284,0 тысяч тенге;
2) затраты – 91 362,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,8 тысяч тенге;

Көктөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 314 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 388 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Көктөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 314 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Көктөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 91 362 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 89 284 мың теңге;
2) шығындар – 91 362,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0; оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,8 тысяч тенге.".
приложению 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоющему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 16 июля 2025 года №388
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №314
Бюджет сельского округа Коктобе на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 0,8 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 шілдедегі
№388 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 314 шешіміне 1-қосымша
Көктөбе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР