О переименовании улицы "Тұрғын үй-91" в селе Жанадария в улицу "Құмқала"
Решение акима сельского округа Жанадария Жалагашского района Кызылординской области от 15 сентября 2025 года № 4
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года № 2 аким сельского округа Жанадария РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Тұрғын үй-91" в селе Жанадария сельского округа Жанадария Жалагашского района Кызылординской области в улицу "Құмқала".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жанадария Р. Акпанбетов

Жаңадария ауылындағы "Тұрғын үй-91" көшесін "Құмқала" атымен қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңадария ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі N 4 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қорытындысы негізінде Жаңадария ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңадария ауылдық округінің Жаңадария ауылындағы "Тұрғын үй-91" көшесі "Құмқала" атымен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңадария ауылдық округінің әкімі Р. Ақпанбетов