О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №243
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 6 ноября 2025 года № 325
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года №243 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 338 223 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 717,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 313 690,6 тысяч тенге;
2) затраты – 338 441,3 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №243 "2025-2027 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 қарашадағы № 325 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 243 "2025-2027 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 338 223 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 717,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 313 690,6 мың теңге;
2) шығындар – 338 441,3 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.