О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Куандария на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №244
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 июня 2025 года № 296
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 244 "О бюджете сельского округа Куандария на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Куандария на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 544 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 603 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 98 883 тысяч тенге;
2) затраты – 102 690,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -146,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 146,2 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 146,2 мың теңге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №244 "2025-2027 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 маусымдағы № 296 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №244 "2025-2027 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 544 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 603 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 98 883 мың теңге;
2) шығындар – 102 690,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -146,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 146,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 146,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

15 673,0
1
На разработку проектно-сметной документации и проведение экспертизы капитального ремонта улиц Қуаңдария, Жеңістің 40 жылдығы и среднего ремонта улицы Гагарин в селе Куандария
3 496,6
2
На укрепление материально-технической базы аппарата акима сельского округа Куандария (приобретение 1 штуки ноутбука, 1 штуки генератора)
514,3
3
На приобретение ЛЭД экрана для клуба сельского округа Куандария
4 465,0
4
На разработку проектно-сметной документации и проведение экспертизу на освещение улицы Куандария в сельском округе Куандария
1 402,4
5
На разработку проектно-сметной документации и проведение экспертизы на средний ремонт улицы И. Мырзакулова в селе Куандария (0,6 км)
1 406,5
6
На размещение площадки Воркаут рядом спортивной площадки в селе Куандария
1 221,0
7
На приобретение запасных частей к служебному автомобилю
1 164,2
8
На получение земельного акта на улицы села Куандария (Куандария, Гагарин, Мырзакулов, 40 лет Победы)
2 003,0
Итого:
15 673,0

15 673,0
1
Қуаңдария ауылының Қуаңдария, Жеңістің 40 жылдығы көшелеріне күрделі жөндеуге және Гагарин көшесін орташа жөндеуге жобалық сметалық құжаттама әзірлеу және сараптамадан өткізуге
3 496,6
2
Қуаңдария ауылдық округі әкімі аппаратының материалдық техникалық базасын нығатуға (1 дана ноутбук, 1 дана генератор сатып алу)
514,3
3
Қуандария ауылдық округінің клубына ЛЭД экран сатып алуға
4 465,0
4
Қуандария ауылдық округінде орналасқан Қуандария көшесін жарықтандыру жұмысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптамадан өткізуге
1 402,4
5
Қуандария ауылындағы І.Мырзақұлов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеп, сараптамадан өткізуге (0,6 км)
1 406,5
6
Қуандария ауылындағы спорт алаңының жаңынан Воркаут алаңын орналастыруға
1 221,0
7
Қызметтік автокөлікке қосалқы бөлшектер сатып алуға
1 164,2
8
Қуандария ауылындағы көшелерге (Қуандария, Гагарин, Мырзақұлов, Жеңістің 40 жылдығы) жер актісін алуға
2 003,0
Барлығы:
15 673,0