О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Актобе на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №240
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 июня 2025 года № 294
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года №240 "О бюджете сельского округа Актобе на 2025-2027 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Актобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 830,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 267 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 174 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 169 384 тысяч тенге;
2) затраты – 183 601,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -770,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 991,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 770,6 мың теңге";
дополнить пунктом 4-1 нового содержания:
"4-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2024 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "17" июня 2025 года №294
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №240
Бюджет сельского округа Актобе на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №240 "2025-2027 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 маусымдағы № 294 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №240 "2025-2027 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 830,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 174 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 169 384 мың теңге;
2) шығындар – 183 601,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -770,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 770,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 770,6 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2024 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшасы осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2025 жылғы "17" маусымдағы
№294 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№240 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

5 500,0
2
На приобретение комплекта музыкального инвентаря для сельского клуба Актобе
5 000,0
3
На средний ремонт улицы Ы.Сейтенова в селе Актобе
28 042,9
4
На проведение проектно-сметной документации и экспертизы среднего ремонта улицы Ы.Алтынсарина в селе Актобе
1 234,0
5
На проведение проектно-сметной документации и экспертизы среднего ремонта улицы Кенсе в селе Актобе
1 497,0
6
На проведение проектно-сметной документации и экспертизы среднего ремонта улицы Сералиева в селе Актобе
1 613,0
7
На устройство пешеходной дороги улицы Н.Сералиева в селе Актобе
45 705,6
8
На проведение экспертизы качества работ и материалов объекта среднего ремонта улицы Сейтенова в селе Актобе
768,3
9
На командировочные расходы трехнедельного курса переподготовки для государственных служащих, впервые поступивших на административную государственную службу главным специалистом села Актобе
393,2
Итого:
89 754,0

5 500,0
2
Ақтөбе ауылдық клубына музыкалық құрал-жабдықтар жиынтығын сатып алуға
5 000,0
3
Ақтөбе ауылындағы Ы.Сейтенов көшесіне орташа жөндеу жұмыстарына
28 042,9
4
Ақтөбе ауылындағы Ы.Алтынсарин көшесін орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу және сараптама жүргізуге
1 234,0
5
Ақтөбе ауылындағы Кеңсе көшесін орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу және сараптама жүргізуге
1 497,0
6
Ақтөбе ауылындағы Сералиев көшесін орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама құжаттама әзірлеу және сараптама жүргізуге
1 613,0
7
Ақтөбе ауылындағы Н.Сералиев көшесіне жаяу жүргіншілер жолын орналастыру жұмысына
45 705,6
8
Ақтөбе ауылындағы Сейтенов көшесін орташа жөндеу нысанының жұмыстар мен материалдар сапасына сараптама жүргізуге
768,3
9
Ақтөбе ауылынын бас маманы мемлекеттік әкімшілік қызметіне алғаш кірген мемлекеттік қызметшілер үшін үш апталық қайта даярлау курсының іс-сапар шығындарына
393,2
Барлығы:
89 754,0