О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Жосалы на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №236
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 июня 2025 года № 290
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 236 "О бюджете сельского округа Жосалы на 2025-2027 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жосалы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 094,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 865,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 130 228,9 тысяч тенге;
2) затраты – 137 086,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -991,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 991,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 991,8 мың теңге";
дополнить пунктом 4-1 нового содержания:
"4-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2024 году в районный бюджет в сумме 0,6 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "17" июня 2025 года №290
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года № 236
Бюджет сельского округа Жосалы на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №236 "2025-2027 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 маусымдағы № 290 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №236 "2025-2027 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 094,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 865,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 130 228,9 мың теңге;
2) шығындар – 137 086,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -991,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 991,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 991,8 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2024 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,6 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2025 жылғы "17" маусымдағы
№290 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№236 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

60 671,9
1
На устройство современных осветительных приборов улицы П.Байшораулы в селе Торебай би
29 095,0
2
На укрепление материально-технической базы аппарата акима сельского округа Жосалы (приобретение 2 штуки принтера, 2 штуки шкафа для документов)
364,0
3
На разработку технической документации на средний ремонт протяженностью 600 метров переулка между улицами П. Байшораули и Женис в селе Торебай би
906,2
4
На разработку (корректировку) технической документации на средний ремонт автодороги ул. Женис в с. Торебай би
1 467,1
5
На проведение культурного мероприятия "Жосалы -көктабанның сабатында", посвященному 60-летнему юбилею села Торебай би
3 000,0
6
На работы по укладке брусчатки и ограждения центральной площади села Торебай би
25 839,6
Итого:
60 671,9

60 671,9
1
Төребай би ауылының П.Байшораұлы көшесіне заманауи жарықтандыру құрылғыларын орналастыру жұмыстарына
29 095,0
2
Жосалы ауылдық округі әкімі аппаратының материалдық техникалық базасын нығатуға (2 дана принтер, 2 дана құжаттарға арналған шкаф сатып алуға)
364,0
3
Төребай би ауылындағы П.Байшораұлы көшесі мен Жеңіс көшесінің арасындағы ұзындығы 600 метр қиық көшені орташа жөндеу бойынша техникалық құжаттамасын әзірлеуге
906,2
4
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесіне автомобиль жолына орташа жөндеу бойынша техникалық құжаттамасын әзірлеуге (түзету)
1 467,1
5
Төребай би ауылының 60 жылдық мерейтойына орай "Жосалы -көктабанның сабатында" мәдени іс-шарасын өткізуге
3 000,0
6
Төребай би ауылындағы орталық алаңға брусчатка төсеп қоршау жұмыстарына
25 839,6
Барлығы:
60 671,9