О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года №331 "О бюджете сельского округа Сапак на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 450
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординский области от 27 декабря 2024 года № 331 "О бюджете сельского округа Сапак на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сапак на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 477 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 402 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 366 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 39 709 тысяч тенге;
2) затраты – 45 579 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 102 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 102,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №331 "2025-2027 жылдарға арналған Сапақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 450 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 331 "2025-2027 жылдарға арналған Сапақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2025-2027 жылдарға арналған Сапақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 477 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 402 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 366 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 39 709 мың теңге;
2) шығындар – 45 579 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 102 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 102 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;