О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года №330 "О бюджете сельского округа Сазды на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 449
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 330 "О бюджете сельского округа Сазды на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сазды на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 68 523,2 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 277 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0;
поступление от продажи основного капитала – 690 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 556,2 тысяч тенге;
2) затраты – 68 638,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -115,7 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) – 115,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №330 "2025-2027 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 449 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 330 "2025-2027 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2025-2027 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 68 523,2 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 690 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 556,2 мың теңге;
2) шығындар – 68 638,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - -115,7 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;