О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 324 "О бюджете сельского округа Беларан на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2025 года № 402
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 324 "О бюджете сельского округа Беларан на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Беларан на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 86 597,8 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 935 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 237 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 425,8 тысяч тенге;
2) затраты – 87 956,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 1 359,1 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) – 1 359,1;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті туралы" №324 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 402 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №324 "2025-2027 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 86 597,8 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 935 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 237 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82 425,8 мың теңге;
2) шығындар – 87 956,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1 359,1мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1359,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;