О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 317 "О бюджете поселка Саксаульск на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2025 года № 398
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 317 "О бюджете поселка Саксаульск на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Саксаульск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 216 767,8 тысяч тенге;
налоговые поступление – 83 318 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0;
поступления от продажи основного капитала– 2 850 тысяч тенге;
поступления трансфертов –130 599,8 тысяч тенге;
2) затраты – 220 932,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 164,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 4 164,5 тысяч тенге;
поступления займов - 0;
погашение займов - 0;

"Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 317 "2025-2027 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 398 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 317 "2025-2027 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 216 767,8 мың теңге;
салықтық түсімдер – 83 318 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 850 мың теңге;
трансферттер түсімі – 130 599,8 мың теңге;
2) шығындар – 220 932,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -4 164,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 164,5 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;