О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 316 "О бюджете города Аральск на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2025 года № 397
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 316 "О бюджете города Аральск на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аральск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 685 459 тысяч тенге;
налоговые поступления – 592 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 457 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 77 757 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 765 тысяч тенге;
2) затраты – 746 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 61 377,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 61 377,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 316 "2025-2027 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 397 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 316 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1.2025-2027 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 685 459 мың теңге;
салықтық түсімдер – 592 480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 457 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 77 757 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 765 мың теңге;
2) шығындар – 746 836 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 61 377,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
61 377,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;