О переименовании улиц и переулок поселка Белкуль
Решение акима поселка Белкуль города Кызылорда Кызылординской области от 30 мая 2025 года № 30
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Белкуль и на основании заключения областной ономастической комиссии от 03 апреля 2025 года аким поселка Белкуль РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы и переулок поселка Белкуль:
улицу Путейцева на улицу Сауран;
улицу Зеленая на улицу Жасыбай;
переулог Путейцева на Теректи.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Белкуль Ж.Саду

Белкөл кентінің көшелері мен тұйық көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Белкөл кенті әкімінің 2025 жылғы 30 мамырдағы № 30 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес Белкөл кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 03 сәуірдегі қорытындысы негізінде Белкөл кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Белкөл кентінің көшелері мен тұйық көшесі:
Путейцев көшесін Сауран көшесіне;
Зеленая көшесін Жасыбай көшесіне;
Путейцев тұйығы көшесін Теректі көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белкөл кенті әкімі Ж.Сәду