О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года №234-33/6 "Об утверждении бюджета сельского округа Карауылтобе на 2025-2027 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 июня 2025 года № 280-39/6
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2024 года № 234-33/6 "Об утверждении бюджета сельского округа Карауылтобе на 2025-2027 годы следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карауылтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 212 472,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 762,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов - 196 710,5 тысяч тенге;
2) расходы – 220 839,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 366,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8 366,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2025-2027 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №234-33/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 4 маусымдағы № 280-39/6 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №234-33/6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 212 472,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 762,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 196 710,5 мың теңге;
2) шығындар – 220 839,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 366,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8 366,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;