Об утверждении бюджетов на 2026-2028 годы сельских округов и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2025 года № 28/259.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1,2,3 в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 554825 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63551 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 487274 тысяч тенге;
2) затраты – 554825 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 10.06.2026 № 32/287 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2026-2028 годы согласно приложениям 4,5,6 в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 1095082 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 110772 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8955 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 974555 тысяч тенге;
2) затраты – 1095082 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области 10.06.2026 № 32/287 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2026-2028 годы согласно приложениям 7,8,9 в том числе на 2026 год в следующих объемах:

Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 28/259 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІм қабылдады:
1. 2026 - 2028 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 554825 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 63551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 487274 мың теңге;
2) шығындар – 554825 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 10.06.2026 № 32/287 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 - 2028 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1095082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 110772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8955 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 974555 мың теңге;
2) шығындар – 1095082 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 10.06.2026 № 32/287 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2026 - 2028 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 10.06.2026 № 32/287 (вводится в действие с 01.01.2026).
25. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С.Социал
Приложение 1 к решению
Шетского районного маслихата
от 25 декабря 2025 года №28/259
Бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2026 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 10.06.2026 № 32/287 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы С.Социал
Шет аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№28/259 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті