О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 29/272 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2025-2027 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 5 июня 2025 года № 34/337
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 29/272 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 267 767 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 229 885 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 642 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 240 тысяч тенге;
2) затраты – 354 387 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86 620 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 86 620 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Есиль на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14, 15, 16 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 554 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 911 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 39 643 тысяч тенге;
2) затраты – 64 887 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 333 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 333 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 333 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/272 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 маусымдағы № 34/337 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/272 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 267 767 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 229 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 240 мың теңге;
2) шығындар – 354 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 86 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86 620 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 86 620 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Есіл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 554 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 643 мың теңге;
2) шығындар – 64 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 333 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 333 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 333 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

28 690
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
70
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
28 620
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета:
70
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70
из районного бюджета:
28 620
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
14 810
На освещение улиц в населенных пунктах
2 038
На обеспечение санитарии населенных пунктов
7 800
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3 972

28 690
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
70
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
28 620
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен:
70
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
70
аудандық бюджеттен:
28 620
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
14 810
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
2 038
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
7 800
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3 972