О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № VIII-31/244 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 2 декабря 2025 года № VIII-43/334
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №VIII-31/244 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 676991 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 525 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 622656 тысячи тенге;
2) затраты – 762384 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85393 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85393 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85393 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 145941 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31272 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 114549 тысячи тенге;
2) затраты – 176235 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30294 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30294 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № VIII-31/244 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № VIII-43/334 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № VIII-31/244 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 676991 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 525 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 622656 мың теңге;
2) шығындар – 762384 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85393 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85393 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145941 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 114549 мың теңге;
2) шығындар – 176235 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30294 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30294 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Оспанов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 2 декабря 2025 года
№VIII-43/334
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34, 37, 40,43, 46, 49, 55,58, 61, 67, 70, 73, 76 қосымшалары осы шешімге 1, 2 , 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С.Оспанов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 2 желтоқсан
№VIII-43/334 шешіміне 1 қосымша
Қарқаралы аудандық мәслихатының