О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 251 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 29 сентября 2025 года № 328
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №251 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 421810 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 377804 тысяч тенге;
2) затраты – 429000 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7190 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7190 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7190 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 229254 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49509 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6446 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173299 тысяч тенге;
2) затраты – 228166 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 1088 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1088 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – - 1088 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 282581 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27951 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1025 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9067 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 244538 тысяч тенге;

Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 251 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 328 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №251 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 421810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 377804 мың теңге;
2) шығындар – 429000 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7190 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7190 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7190 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 229254 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49509 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6446 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 173299 мың теңге;
2) шығындар – 228166 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 1088 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1088 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – -1088 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 282581 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27951 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1025 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9067 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 244538 мың теңге;