Об установлении размера платы за пользование жилищами из государственного жилищного фонда города Сарани, расположенными по адресам: город Сарань, микрорайон 3, дом 19, город Сарань, микрорайон 3, дом 22, город Сарань, микрорайон 3, дом 23, город Сарань, микрорайон Химик, дом 96, город Сарань, микрорайон Химик, дом 97, город Сарань, микрорайон Химик, дом 98, город Сарань, микрорайон Химик, дом 10
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 18 декабря 2025 года № 103/01

Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 19 үй, Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 22 үй, Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 23 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 96 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 97 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 98 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 100 үй мекенжайлары бойынша орналасқан Саран қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеуді белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 103/01 қаулысы

В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер платы за пользование жилищами из государственного жилищного фонда города Сарани, расположенными по адресам: город Сарань, микрорайон 3, дом 19, город Сарань, микрорайон 3, дом 22, город Сарань, микрорайон 3, дом 23, город Сарань, микрорайон Химик, дом 96, город Сарань, микрорайон Химик, дом 97, город Сарань, микрорайон Химик, дом 98, город Сарань, микрорайон Химик, дом 100, согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 19 үй, Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 22 үй, Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 23 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 96 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 97 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 98 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 100 үй мекенжайлары бойынша орналасқан Саран қаласының мемлекеттік тұрғын 2 үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Сарани.
Аким города Сарани Д. Бұлқайыр
Приложение 1
к постановлению
акимата города Сарани
от "18" декабря 2025 года
№ 103/01
Размер ежемесячной платы за один квадратный метр за пользование жилищами из государственного жилищного фонда города Сарани, расположенными по адресам: город Сарань, микрорайон 3, дом 19, город Сарань, микрорайон 3, дом 22, город Сарань, микрорайон 3, дом 23, город Сарань, микрорайон Химик, дом 96, город Сарань, микрорайон Химик, дом 97, город Сарань, микрорайон Химик, дом 98, город Сарань, микрорайон Химик, дом 100
№ п/п
Адрес
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
город Сарань, микрорайон 3, дом 19, квартиры: 8, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Саран қаласының әкімі Д. Бұлқайыр
Саран қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "18" желтоқсан
№ 103/01 қаулысына
1 қосымша
Саран қаласы мекенжайларында орналасқан, Саран қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін ай сайынғы төлемақы мөлшері Саран қаласы, 3 шағынаудан, 19 үй, Саран қаласы, 3 шағынауданы, 22 үй, Саран қаласы, 3 шағынауданы, 23 үй, Саран қаласы, Химик шағынауданы, 96 үй, , Химик шағынауданы, 97 үй, Саран қаласы, Химик шағынауданы, 98 үй, Саран қаласы, Химик шағынауданы, 100 үй.
№ п/п
Мекен-жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
Саран қаласы, 3 шығын аудан , 22 үй, пәтерлер: 8, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45

111,07
2
город Сарань, микрорайон 3, дом 22, квартиры: 16, 19, 22, 25, 28
238
3
город Сарань, микрорайон 3, дом 23, квартиры: 1, 3, 4, 7, 10, 13, 16, 28, 29
190,2
4
город Сарань, микрорайон Химик, дом 96, квартиры: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
202,5
5
город Сарань, микрорайон Химик, дом 97, квартиры: 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19
212,7
6
город Сарань, микрорайон Химик, дом 98, квартиры: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 21, 23
190,2
7
город Сарань, микрорайон Химик, дом 100, квартиры: 1, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20
212,2

111,07
2
Саран қаласы, 3 шығын аудан , 22 үй, пәтерлер: 16, 19, 22, 25, 28
238
3
Саран қаласы, 3 шығын аудан , 23 үй, пәтерлер: 1, 3, 4, 7, 10, 13, 16, 28, 29
190,2
4
Саран қаласы, Химик шығын аудан, 96 үй, пәтерлер: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
202,5
5
Саран қаласы, Химик шығын аудан, 97 үй, пәтерлер: 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19
212,7
6
Саран қаласы, Химик шығын аудан, 98 үй, пәтерлер: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 21, 23
190,2
7
Саран қаласы, Химик шығын аудан, 100 үй, пәтерлер: 1, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20
212,2