О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 23/5 "О бюджете города Темиртау на 2025-2027 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 4 декабря 2025 года № 37/4
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 23/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 204910), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 442 147 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 626 038 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 275 107 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 462 196 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 078 806 тысяч тенге;
2) затраты – 48 854 003 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 2 034 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 034 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 387 954 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 387 954 тысяч тенге:
поступление займов – 5 773 752 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 614 202 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2025 год в сумме 66 521 тенге.";

Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/5 "Теміртау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 37/4 шешімі
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/5 "Теміртау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204910 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 38 442 147 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 35 626 038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 275 107 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 462 196 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 078 806 мың теңге;
2) шығындар – 48 854 003 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -21 868 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 2 034 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 034 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 387 954 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 10 387 954 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 5 773 752 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 614 202 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының резерві 2025 жылға 66 521 теңге сомасында бекітілсін.";

43499
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
957
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
143953
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
143953
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143953
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
143953
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3224610
1
Социальное обеспечение
154105
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154105
005
Государственная адресная социальная помощь
154105
2
Социальная помощь
2593649
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2427658
006
Оказание жилищной помощи
444
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
942746
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4999
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
159027
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
236183
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
1084259
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165991
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
165991
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
476856
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
476856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89862
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1627
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия

43499
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
957
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
143953
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
143953
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143953
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
143953
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3224610
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
154105
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154105
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
154105
2
Әлеуметтiк көмек
2593649
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2427658
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
444
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
942746
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4999
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
159027
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
236183
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
1084259
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165991
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
165991
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
476856
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
476856
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89862
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1627
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер