О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 23/5 "О бюджете города Темиртау на 2025-2027 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 17 октября 2025 года № 35/4
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 23/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 204910), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 847 610 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 024 538 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 260 688 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 441 196 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 121 188 тысяч тенге;
2) затраты – 60 350 528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 2 034 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 034 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 479 016 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 479 016 тысяч тенге:
поступление займов – 15 510 425 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 968 591 тысяч тенге.";

Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/5 "Теміртау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 17 қазандағы № 35/4 шешімі
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/5 "Теміртау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204910 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 38 847 610 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 36 024 538 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 260 688 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 441 196 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 121 188 мың теңге;
2) шығындар – 60 350 528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -21 868 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 2 034 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 034 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 479 016 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 21 479 016 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 15 510 425 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 968 591 мың теңге.";

021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
143953
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3362627
1
Социальное обеспечение
154105
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154105
005
Государственная адресная социальная помощь
154105
2
Социальная помощь
2672527
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2506536
006
Оказание жилищной помощи
700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
945112
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5839
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
157696
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
238930
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
1158259
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165991
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
165991
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
535995
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
535995
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89889
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2363
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
150167
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
157591
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
120523
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6462
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
9000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19516113
1
Жилищное хозяйство
2042248

021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
143953
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3362627
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
154105
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154105
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
154105
2
Әлеуметтiк көмек
2672527
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2506536
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
945112
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5839
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
157696
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
238930
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
1158259
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165991
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
165991
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
535995
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
535995
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89889
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2363
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
150167
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
157591
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
120523
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6462
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
9000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19516113
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2042248

1415800
790000
625800
0
11
Реконструкция тепловых сетей по улице Ушинского и проспекту Мира, от проспекта Строителей до ТК18 (проспект Мира-проспект Металлургов). Карагандинская область, город Темиртау
490000
490000
12
Реконструкция тепловых сетей по проспекту Строителей от проспекта Республики до насосной станции по улице Ушинского в городе Темиртау, Карагандинской области
300000
300000
13
Строительства сетей канализации города Темиртау, Правый берег
400000
400000
14
Строительства сетей канализации квартала АБВ и 9А микрорайона города Темиртау
225800
225800
Бюджетные кредиты
15510425
0
0
15510425
15
На реконструкцию тепловых сетей ТМ-3 по улице Мичурина ВК "Мука-Сахар" (улица Караганды) до ТП-34 в городе Темиртау, Карагандинской области
4377240
4377240
16
На реконструкцию тепловых сетей ТМ-2А по улице Амангельды, от дома №7 6-го микрорайона до ТК-4А по улице Темиртауская в городе Темиртау, Карагандинской области
979478
979478
17
На строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоэтажному жилому дому в Карагандинской области, городе Темиртау, 9 микрорайон, 99 дом
266900
266900
18
На строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоэтажному жилому дому в Карагандинской области, городе Темиртау, 9 микрорайон, 101 дом
112600
112600
19
На строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоэтажному жилому дому в Карагандинской области, городе Темиртау, 9 микрорайон, 103 дом
37534
37534
20
На реконструкцию водовода Караганда-Темиртау со строительством повысительной насосной станции. Корректировка
9736673
9736673

1415800
790000
625800
0
11
Қарағанды ​​облысы, Теміртау қаласы Ушинский көшесі және Мир даңғылы бойындағы жылу желілерін Строителей даңғылынан ТК18-ге (Мир даңғылы - Металлургтер даңғылы) дейін реконструкциялау
490000
490000
12
Қарағанды ​​облысы Теміртау қаласы Строителей даңғылы бойындағы жылу желілерін Республика даңғылынан Ушинский көшесіндегі сорғы стансасына дейін реконструкциялау
300000
300000
13
Теміртау қаласының кәріз желілерін салу, Оң жағалау
400000
400000
14
Теміртау қаласының АБВ кварталы мен 9А ықшамауданының кәріз желілерін салу
225800
225800
Бюджеттік кредиттер
15510425
0
0
15510425
15
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы Мичурин көшесінің бойындағы 3 ЖМ жылу желілерін Мука-Сахар ВК-ден (Қарағанды қаласы) ТП-34-ке дейін реконструкциялауға
4377240
4377240
16
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы Амангелді көшесіндегі 3-ЖМ-2А жылу желілерін 6-ықшамауданның №7 үйінен Темиртауская көшесіндегі ТК-4А-ға дейін реконструкциялауға
979478
979478
17
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, 9-шағын аудан, 99 үй көпқабатты тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысына
266900
266900
18
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, 9-шағын аудан, 101 үй көпқабатты тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысына
112600
112600
19
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, 9-шағын аудан, 103 үй көпқабатты тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысына
37534
37534
20
Көтергіш сорғы станциясын сала отырып Қарағанды-Теміртау су өткізгішін реконструкциялауына. Түзету
9736673
9736673