О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 30 июня 2023 года № 6/8 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Темиртау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 7 октября 2025 года № 34/5
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Темиртау" от 30 июня 2023 года № 6/8.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А.Ломакин

Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 6/8 "Теміртау қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 7 қазандағы № 34/5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының "Теміртау қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 30 маусымдағы № 6/8 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А.Ломакин