Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Караганды от 22 сентября 2025 года № 04
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2 пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом и.о. министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Караганды.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Караганды Кожакапанова Р.М.
3. Отменить решение акимата города Караганды от 11 апреля 2025 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М. Кожухов

Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды қаласының әкімінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 04 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13 тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2 тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы №240 бұйрығына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Р.М. Қожақапанов тағайындалсын.
3. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 11 сәуірдегі № 02 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Кожухов