О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 11 сентября 2025 года № 52/01
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении", "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу, некоторые постановления акимата Карагандинской области:
от 3 июня 2020 года № 35/02 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий, за исключением организаций среднего образования в организационно-правовой форме государственных предприятий на праве хозяйственного ведения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за №5860);
от 14 марта 2022 года № 14/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 3 июня 2020 года № 35/02 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за №27198).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата области возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 52/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану:
"Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың ұйымдық-құқықтық нысанындағы орта білім беру ұйымдарын қоспағанда, облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" 2020 жылғы 3 маусымдағы № 35/02 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрде №5860 болып тіркелді);
"Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 маусымдағы "Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" № 35/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 14 наурыздағы № 14/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрде №27198 болып тіркелді).
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев