О признании утратившим силу решение Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2023 года № 124 "О ставках платы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 26 июня 2025 года № 297
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2023 года № 124 "О ставках платы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6534-09).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карагандинского областного маслихата Н. Кобжанов

Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 124 "Төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 маусымдағы № 297 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарағанды облысының маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 124 "Төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6534-09 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облыстық мәслихатының төрағасы Н. Кобжанов