О признании утратившими силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 18 сентября 2025 года № 8-46-204
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении", с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решения Панфиловского районного маслихата от 10 мая 2023 года № 8-4-23 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Панфиловского районного маслихата" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 181711);
2. Панфиловского районного маслихата от 07 августа 2023 года № 8-6-36 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 10 мая 2023 года № 8-4-36 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Панфиловского районного маслихата" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 184913).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Е. Шокпаров

Панфилов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 8-46-204 шешімі
Қазақстан Республикасының " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 10 мамырдағы № 8-4-23 (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 181711 болып жарияланған);
2. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 8-4-23 "Панфилов аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 07 тамыздағы № 8-6-36 (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 184913 болып жарияланған) шешімдері жойылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Шоқпаров