Об отмене некоторых решений маслихата Коксуского района
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 25 сентября 2025 года № 47-194
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Отменить следующие решения маслихата Коксуского района:
1) "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Коксуского района" от 25 апреля 2023 года № 3-4 (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 180599);
2) "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Коксуского района от 25 апреля 2023 года № 3-24 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Коксуского района" от 31 июля 2025 года № 6-40 (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 184741);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай

Көксу ауданы мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 47-194 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 46-бабының 2 тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының келесі шешімдері жойылсын:
1) "Көксу ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 3-24 (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 180599 болып жарияланған);
2) "Көксу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 3-24 "Көксу ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 31 шілдедегі № 6-40 (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 184741 болып жарияланған).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай