О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 21-180 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2025-2027 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 20 июня 2025 года № 25-205
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 20-180 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 45 661 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 097 тысяч тенге;
неналоговые поступления 360 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 35 204 тысячи тенге;
2) затраты 47 786 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 125 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 125 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 125 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 54 290 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 633 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 38 657 тысяч тенге;
2) затраты 56 478 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 188 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 188 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 188 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 21-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 маусымдағы № 25-205 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-180 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 661 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 360 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 35 204 мың теңге;
2) шығындар 47 786 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 125 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 125 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 125 мың теңге.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 54 290 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 633 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38 657 мың теңге;
2) шығындар 56 478 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 188 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 188 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 188 мың теңге.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: