Об отмене постановления
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 12 сентября 2025 года № 570
В соответствии пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата города Талдыкорган №327 от 16 мая 2023 года "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима города Талдыкорган, городских отделов и аппаратов акимов сельских округов города".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Талдыкорган Садыркулова Е.Г.
Аким города Е. Бәзіл

Қаулының күшін жою туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 570 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 16 мамырдағы №327 "Талдықорған қаласы әкімі аппаратының, қалалық бөлімдер мен қаланың ауылдық округтері әкімдері аппараттарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау Талдықорған қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.Ғ.Садырқұловқа жүктелсін.
Қала әкімі Е. Бәзіл