О признании утратившим силу решения маслихата области Жетісу от 14 февраля 2024 года № 14-82 "Об установлении Правил общего водопользования в области Жетісу"
Решение маслихата области Жетісу от 28 мая 2025 года № 28-177
В соответствии Законам Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата области Жетісу "Об установлении Правил общего водопользования в области Жетісу" от 14 февраля 2024 года № 14-82 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 193388).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Тойлыбаева

"Жетісу облысында ортақ су пайдалану ережелерін белгiлеу туралы" Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 14-82 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 28-177 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Жетісу облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісу облыстық мәслихатының "Жетісу облысында ортақ су пайдалану ережелерін белгiлеу туралы" 2024 жылғы 14 ақпандағы № 14-82 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 193388 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Тойлыбаева