Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально-значимые продовольственные товары на ІIІ квартал 2025 года по области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 5 августа 2025 года № 243
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально-значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 90939), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально-значимые продовольственные товары на ІIІ квартал 2025 года по области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области Жетісу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять все необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

Жетісу облысы бойынша 2025 жылдың ІIІ тоқсанына әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 5 тамыздағы № 243 қаулысы
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 90939 болып тіркелген) сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жетісу облысы бойынша 2025 жылдың ІIІ тоқсанына әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері бекітілсін.
2. "Жетісу облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын барлық қажетті шараларды қабылдасын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от "___" _________ 2025 года №_____
Пороговые значения розничных цен на социально-значимые продовольственные товары на ІIІ квартал 2025 года по области Жетісу
Наименование товара
Единица измерения
ІIІ
квартал
1
Мука пшеничная первого сорта
тенге/
килограмм

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы "___" _______ №________қаулысына қосымша
Жетісу облысы бойынша 2025 жылдың ІIІ тоқсанына әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері
Тауардың атауы
Өлшем бірлігі
ІIІ
тоқсан
1
Бірінші сортты бидай ұны
теңге/
килограмм