О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 26 декабря 2024 года № 422 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Жетісу"
Постановление акимата области Жетісу от 24 июня 2025 года № 193
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Жетісу от 26 декабря 2024 года № 422 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 208424) следующее изменение:
приложение к методике определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Жетісу указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

"Жетісу облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 422 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 маусымдағы № 193 қаулысы
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "Жетісу облысының аумағында ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" № 422 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 208424 тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының Жетісу облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесінің қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от "____" ___________ 2025 года № ________
Базовые цены на услуги, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории области Жетісу
Наименование услуги
Единица измерения
2024 год
(тенге)
2025 год
(тенге)
Разница
(- тенге)
1.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Республики Казахстан (Вn)
квадратный см
400
400
0
2.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории области Жетісу (Вn)
квадратный см
97
97
0
3.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (журнал), распространяемых на территории Республики Казахстан (Bm)
квадратный см
184
184
0
4.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в интернет-ресурсе, освещающего вопросы республиканского значения (Вi)
символ
142
90
52
5.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в интернет-ресурсе, освещающего вопросы регионального значения (Вi)
символ
38
38
0
6.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) на телевидении, включенных в обязательный перечень теле-, радиоканалов, распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
375 000
350 000
25 000
7.
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории области Жетісу, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Btv)
минута
10 685
10 685
0
8.
Услуга (изготовление и размещение информационных программ) на радиоканале, распространяемых на территории области Жетісу (Br)
минута
15 000
15 000
0
9.
Услуга (изготовление и размещение аудиороликов) на радиоканале, распространяемых на территории области Жетісу (Br)
секунда
570
570
0

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы "___"___________ №_________қаулысына қосымша
Жетісу облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің базалық бағалары
Көрсетілетін қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
2024 жыл
(теңге)
2025 жыл (теңге)
Айырмашылығы
(- теңге)
1.
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы см
400
400
0
2.
Жетісу облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
шаршы см
97
97
0
3.
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (журнал) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Bm)
шаршы см
184
184
0
4.
Республикалық маңызы бар мәселелерді жария ететін интернет-ресурста көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вi)
таңба
142
90
52
5.
Өңірлік маңызы бар мәселелерді жария ететін интернет-ресурста көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вi)
таңба
38
38
0
6.
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын теле-радиоарналардың міндетті тізбесіне енгізілген телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Btv)
минут
375 000
350 000
25 000
7.
Міндетті теле-радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Жетісу облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевизияда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Btv)
минут
10685
10685
0
8.
Жетісу облысының аумағында таратылатын радиоарнада көрсетілетін қызмет (ақпараттық бағдарламаларды дайындау және орналастыру) (Br)
минут
15 000
15 000
0
9.
Жетісу облысының аумағында таратылатын радиоарнада көрсетілетін қызмет (аудиороликті дайындау және орналастыру) (Br)
секунд
570
570
0