О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим образованием на 2025-2026 учебный год
Приказ и.о. Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 14 мая 2025 года № 238.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 приказа Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 118 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим или послевузовским образованием, в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2024 – 2025, 2025 – 2026, 2026 – 2027 учебные годы", а также протоколом заседания комиссии по формированию, распределению и размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием в организациях высшего и (или) послевузовского образования на 2025-2026 учебный год от 6 мая 2025 года № 01/1 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2025 - 2026 учебный год по группам образовательных программ согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования с указанием объема государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим образованием в филиалах и иностранных учебных заведениях на 2025 - 2026 учебный год согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования с указанием объема государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим образованием по педагогическим группам образовательных программ на 2025 - 2026 учебный год, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования с указанием объема государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим образованием по техническим и сельскохозяйственным группам образовательных программ на 2025 - 2026 учебный год, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования с указанием объема государственного образовательного заказа на подготовку кадров на обучение граждан Республики Казахстан из числа сельской молодежи, переселяющихся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан на 2025 - 2026 учебный год, согласно приложению 5 к настоящему приказу;

2025-2026 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің м.а. 2025 жылғы 14 мамырдағы № 238 бұйрығы.
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024 – 2025, 2025 – 2026, 2026 – 2027 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 118 бұйрығының 1-тармағының 1) тармақшасына, сондай-ақ 2025 жылғы 6 мамырдағы жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын қалыптастыру, бөлу және орналастыру жөніндегі комиссия отырысының №01/1 хаттамасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 2025 - 2026 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2025-2026 оқу жылына арналған филиалдар мен шетелдік оқу орындарында жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін көрсете отырып, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 2025 - 2026 оқу жылына арналған педагогикалық білім беру бағдарламаларының топтары бойынша жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін көрсете отырып, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 2025 - 2026 оқу жылына арналған техникалық және ауыл шаруашылығы білім беру бағдарламаларының топтары бойынша жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін көрсете отырып, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес 2025 - 2026 оқу жылына Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге қоныс аударған ауыл жастары арасынан шыққан Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі көрсетілген жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра науки и высшего образования РК от 14.07.2025 № 374.
Наименование ОВПО
Наименование ГОП
Кол. грантов
1
Филиал Национального исследовательского университета "Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства" на базе НАО Казахского национального аграрного исследовательского университета (двудипломные образовательные программы)
B082 (KZ-UZ-024) - Водные ресурсы и водопользования (KZ-UZ-024)

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Ғылым және жоғары білім министрінің 14.07.2025 № 374 бұйрығымен.
ЖЖОКБҰ атауы
БББТ атауы
Грант саны
1
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" КЕАҚ базасындағы "Ташкент ирригация және ауыл шаруашылығын механикаландыру инженерлері институты" Ұлттық Зерттеу университетінің филиалы (қос дипломды білім беру бағдарламалары)
B082 (KZ-UZ-024) - Су ресурстары және суды пайдалану (KZ-UZ-024)

100
2
Филиал Университета Лотарингии (Universite' De Lorraine) на базе НАО Казахского национального педагогического университета имени Абая (двудипломные образовательные программы)
B018 (KZ-FR-007) - Подготовка учителей иностранного языка (KZ-FR-007)
50
B044 (KZ-FR-007) - Менеджмент и управление (KZ-FR-007)
20
B046 (KZ-FR-007) - Финансы, экономика, банковское и страховое дело (KZ-FR-007)
40
B047 (KZ-FR-007) - Маркетинг и реклама (KZ-FR-007)
20
B093 (KZ-FR-007) - Ресторанное дело и гостиничный бизнес (KZ-FR-007)
30
B140 (KZ-FR-007) - Международные отношения и дипломатия (KZ-FR-007)
50
3
Филиал Пекинского университета языка и культуры (Beijing Language and Culture University) на базе товарищества с ограниченной ответственностью "Международный университет Астана" (двудипломные образовательные программы)
B018 (KZ-CHN-185) - Подготовка учителей иностранного языка (KZ-CHN-185)
30
B036 (KZ-CHN-185) - Переводческое дело (KZ-CHN-185)
50
4
На обучение студентов в филиале Университета Хериот-Уатт Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии на базе НАО "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова" по двудипломному образованию
Код и классификация направлений подготовки
Код
Наименование групп образовательных программ
всего
6В06 Информационно-коммуникационные технологии
6В061 Информационно-коммуникационные технологии
В057
Информационные технологии KZ-UK
122
Итого:
122
Квота для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также граждан Республики Казахстан из числа молодежи, потерявших или оставшихся без попечения родителей до совершеннолетия
1
Квота для лиц с инвалидностью первой или второй группы, лиц с инвалидностью с детства, детей с инвалидностью
2
Квота для ветеранов боевых действий на территории других государств, ветеранов, приравненных по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны
1
Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
4
Квота для детей из семей, в которых воспитывается четыре и более несовершеннолетних детей
5
Квота для детей из числа неполных семей, имеющих данный статус не менее трех лет
3
Квота для детей из семей, воспитывающих детей с инвалидностью с детства, лиц с инвалидностью первой или второй группы,
2
Итого:
18
Всего:
140
6В07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
6В071 Инженерия и инженерное дело
В062
Электротехника и энергетика KZ-UK
55
6В072 Производственные и обрабатывающие отрасли
В071
Горное дело и добыча полезных ископаемых KZ-UK
37
Итого:
92
Квота для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также граждан Республики Казахстан из числа молодежи, потерявших или оставшихся без попечения родителей до совершеннолетия
1
Квота для лиц с инвалидностью первой или второй группы, лиц с инвалидностью с детства, детей с инвалидностью
2
Квота для ветеранов боевых действий на территории других государств, ветеранов, приравненных по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны
1
Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
4
Квота для детей из семей, в которых воспитывается четыре и более несовершеннолетних детей
5
Квота для детей из числа неполных семей, имеющих данный статус не менее трех лет
3
Квота для детей из семей, воспитывающих детей с инвалидностью с детства, лиц с инвалидностью первой или второй группы,
2
Итого:
18
Всего:

100
2
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" КЕАҚ базасындағы Лотарингия университетінің (Universite' De Lorraine) филиалы (қос дипломды білім беру бағдарламалары)
B018 (KZ-FR-007) - Шет тілі мұғалімдерін даярлау (KZ-FR-007)
50
B044 (KZ-FR-007) - Менеджмент және басқару (KZ-FR-007)
20
B046 (KZ-FR-007) - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі(KZ-FR-007)
40
B047 (KZ-FR-007) - Маркетинг және жарнама (KZ-FR-007)
20
B093 (KZ-FR-007) - Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі (KZ-FR-007)
30
B140 (KZ-FR-007) - Халықаралық қатынастар және дипломатия (KZ-FR-007)
50
3
Пекин Тіл және мәдениет университетінің (Beijing Language and Culture University) филиалы "Астана халықаралық университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі базасында (қос дипломды білім беру бағдарламалары)
B018 (KZ-CHN-185) - Шет тілі мұғалімдерін даярлау (KZ-CHN-185)
30
B036 (KZ-CHN-185) - Аударма ісі (KZ-CHN-185)
50
4
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" КеАҚ базасында Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігінің Хериот-Уатт университетінің филиалында екі дипломдық білім беру бойынша студенттерді оқытуға
Білім беру бағдарламасы тобының коды
коды
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Барлығы:
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
6B061 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
В057
Ақпараттық технологиялар (KZ-UK)
122
Жиыны:
122
Жетім балалар және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалар, сондай-ақ кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы Қазақстан Республикасының азаматтары үшін
1
Бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар, бала кезінен мүгедектігі бар адамдар, мүгедектігі бар балалар арасынан шыққан азаматтар үшін
2
Басқа мемлекеттердiң аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері, жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлер үшін
1
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдар үшін
4
Кәмелетке толмаған төрт және одан көп бала тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
5
Кемінде үш жыл толық емес отбасы мәртебесі бар отбасылардағы балалар үшін
3
Бала кезінен мүгедектігі бар балаларды, бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарды тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін .
2
Жиыны:
18
Барлығы:
140
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
6B071 Инженерия және инженерлік іс
В062
Электр техникасы және энергетика (KZ-UK)
55
6B072 Өндірістік және өңдеу салалары
В071
Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру (KZ-UK)
37
Жиыны:
92
Жетім балалар және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалар, сондай-ақ кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы Қазақстан Республикасының азаматтары үшін
1
Бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар, бала кезінен мүгедектігі бар адамдар, мүгедектігі бар балалар арасынан шыққан азаматтар үшін
2
Басқа мемлекеттердiң аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері, жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлер үшін
1
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдар үшін
4
Кәмелетке толмаған төрт және одан көп бала тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
5
Кемінде үш жыл толық емес отбасы мәртебесі бар отбасылардағы балалар үшін
3
Бала кезінен мүгедектігі бар балаларды, бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарды тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
2
Жиыны:
18
Барлығы:

110
ВСЕГО
250
5
На обучение студентов в организациях высшего и (или) послевузовского образования, по двудипломному образованию (НАО "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева")
Код и классификация направлений подготовки
Код
Наименование групп образовательных программ
всего
6В01 Педагогические науки
6В011 Педагогика и психология
В001
Педагогика и психология (KZ-US)
12
6В013 Подготовка учителей без предметной специализации
В003
Педагогика и методика начального обучения (KZ-US)
10

110
Барлығы:
250
5.
Жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында, екі дипломдық білім беру бойынша студенттерді оқытуға ("Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ)
Даярлау бағытының коды және атауы
Код
Білім беру бағдарламасы тобының атауы
Барлығы:
6B01 Педагогикалық ғылымдар
6B011 Педагогика және психология
В001
Педагогика және психология (KZ-US)
12
6В013 Пәндік мамандандырылмаған мұғалімдерді даярлау
В003
Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі (KZ-US)
10

200
6
На обучение студентов по совместным образовательным программам реализуемых в рамках стратегического партнерства с Университетом Аризона c получением диплома НАО "Северо-Казахстанского университета имени Манаша Козыбаева"
Код и классификация направлений подготовки
Код
Наименование групп образовательных программ
всего
6В01 Педагогические науки
6В011 Педагогика и психология
В001
Педагогика и психология (KZ-040)
10

200
5.
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ дипломын ала отырып Аризона университетімен стратегиялық әріптестік шеңберінде іске асырылатын бірлескен білім беру бағдарламалары бойынша студенттерді оқытуға
Білім беру бағдарламасы тобының коды
коды
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Барлығы:
6B01 Педагогикалық ғылымдар
6B011 Педагогика және психология
В001
Педагогика және психология (KZ-040)
10

141
Учреждение образования "Alikhan Bokeikhan University"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
2
302
Учреждение "SDU University"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
3
8
Некоммерческое акционерное общество "Аркалыкский педагогический институт имени И.Алтынсарина"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
4
11
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени Сарсена Аманжолова"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
5
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
6
15
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
7
16
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
8
25
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
9
7
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
10
31
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
11
35
Некоммерческое акционерное общество "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
12
36
Некоммерческое акционерное общество "Костанайский региональный университет имени Ахмет Байтұрсынұлы"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
13
185
Товарищество с ограниченной ответственностью "Международный университет Астана"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
14
517
Некоммерческое акционерное общество "Павлодарский педагогический университет имени Әлкей Марғұлан"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
15
40
Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
16
42
Некоммерческое акционерное общество "Университет имени Шакарима города Семей"
6B01 - Педагогические науки
B001 - Педагогика и психология
102
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
1
141
Учреждение образования "Alikhan Bokeikhan University"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
2
8
Некоммерческое акционерное общество "Аркалыкский педагогический институт имени И.Алтынсарина"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
3
11
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени Сарсена Аманжолова"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
4
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
5
15
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
6
16
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
7
25
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
8
7
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
9
31
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
10
35
Некоммерческое акционерное общество "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
11
36
Некоммерческое акционерное общество "Костанайский региональный университет имени Ахмет Байтұрсынұлы"
6B01 - Педагогические науки
B002 - Дошкольное обучение и воспитание
12

141
"Alikhan Bokeikhan University" білім беру мекемесі
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
2
302
"SDU University" мекемесі
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
3
8
"Ы. Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
4
11
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
5
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
6
15
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
7
16
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
8
25
"Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
9
7
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
10
31
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
11
35
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
12
36
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
13
185
"Астана халықаралық университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
14
517
"Әлкей Марғұлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
15
40
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
16
42
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B001 - Педагогика және психология
102
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
1
141
"Alikhan Bokeikhan University" білім беру мекемесі
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
2
8
"Ы. Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
3
11
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
4
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
5
15
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
6
16
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
7
25
"Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
8
7
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
9
31
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
10
35
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
11
36
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 - Педагогикалық ғылымдар
B002 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
12

142
B042 - Журналистика и репортерское дело
1
522
Товарищество с ограниченной ответственностью "Astana IT University"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
2
302
Учреждение "SDU University"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
3
83
Учреждение образования "Алматы менеджмент университет"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
4
11
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени Сарсена Аманжолова"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
5
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
6
15
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
7
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
8
23
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
9
153
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанско-Американский Свободный Университет"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
10
31
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
11
35
Некоммерческое акционерное общество "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
12
36
Некоммерческое акционерное общество "Костанайский региональный университет имени Ахмет Байтұрсынұлы"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
13
22
Товарищество с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
14
190
Акционерное общество "Международный университет информационных технологий"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
15
40
Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
16
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
17
93
Учреждение "Университет "Туран"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
18
42
Некоммерческое акционерное общество "Университет имени Шакарима города Семей"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело
19
69
Товарищество с ограниченной ответственностью "Университет Международного бизнеса имени Кенжегали Сагадиева"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B042 - Журналистика и репортерское дело

142
B042 - Журналистика және репортер ісі
1
522
"Astana IT University" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
2
302
"SDU University" мекемесі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
3
83
"Алматы менеджмент университеті" білім беру мекемесі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
4
11
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
5
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
6
15
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
7
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
8
23
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
9
153
"Қазақстан-Американдық Еркін Университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
10
31
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
11
35
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
12
36
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
13
22
"Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
14
190
"Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
15
40
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
16
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
17
93
"Тұран" университеті" мекемесі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
18
42
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі
19
69
"Кенжеғали Сағадиев атындағы Халықаралық Бизнес университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B042 - Журналистика және репортер ісі

143
B043 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
1
16
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B043 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
2
25
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B043 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
3
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B043 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
4
36
Некоммерческое акционерное общество "Костанайский региональный университет имени Ахмет Байтұрсынұлы"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B043 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
5
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B043 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
144
B044 - Менеджмент и управление
1
141
Учреждение образования "Alikhan Bokeikhan University"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
2
19
Акционерное общество "ALT университет имени Мухамеджана Тынышпаева"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
3
522
Товарищество с ограниченной ответственностью "Astana IT University"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
4
302
Учреждение "SDU University"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
5
53
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
6
83
Учреждение образования "Алматы менеджмент университет"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
7
12
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д.Серикбаева"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
8
11
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени Сарсена Аманжолова"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
9
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
10
15
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
11
16
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
12
24
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный исследовательский университет"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
13
29
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
14
7
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
15
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
16
23
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
6B04 - Бизнес, управление и право
B044 - Менеджмент и управление
17

143
B043 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
1
16
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B043 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
2
25
"Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B043 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
3
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B043 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
4
36
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B043 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
5
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B043 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
144
B044 - Менеджмент және басқару
1
141
"Alikhan Bokeikhan University" білім беру мекемесі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
2
19
"Мұхаметжан Тынышбаев атындағы ALT университеті" Акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
3
522
"Astana IT University" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
4
302
"SDU University" мекемесі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
5
53
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
6
83
"Алматы менеджмент университеті" білім беру мекемесі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
7
12
"Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
8
11
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
9
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
10
15
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
11
16
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
12
24
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
13
29
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
14
7
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
15
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
16
23
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B044 - Менеджмент және басқару
17

184
Учреждение "Университет "Туран-Астана"
6B04 - Бизнес, управление и право
B045 - Аудит и налогообложение
25
42
Некоммерческое акционерное общество "Университет имени Шакарима города Семей"
6B04 - Бизнес, управление и право
B045 - Аудит и налогообложение
26
69
Товарищество с ограниченной ответственностью "Университет Международного бизнеса имени Кенжегали Сагадиева"
6B04 - Бизнес, управление и право
B045 - Аудит и налогообложение
27
21
Некоммерческое акционерное общество "Университет Нархоз"
6B04 - Бизнес, управление и право
B045 - Аудит и налогообложение
146
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
1
141
Учреждение образования "Alikhan Bokeikhan University"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
2
302
Учреждение "SDU University"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
3
53
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
4
83
Учреждение образования "Алматы менеджмент университет"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
5
12
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д.Серикбаева"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
6
11
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени Сарсена Аманжолова"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
7
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
8
15
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
9
16
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
10
24
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный исследовательский университет"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
11
29
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
12
7
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
13
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
14
23
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
6B04 - Бизнес, управление и право
B046 - Финансы, экономика, банковское и страховое дело
15

184
"Тұран-Астана" университеті" мекемесі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B045 - Аудит және салық салу
25
42
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B045 - Аудит және салық салу
26
69
"Кенжеғали Сағадиев атындағы Халықаралық Бизнес университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B045 - Аудит және салық салу
27
21
"Нархоз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B045 - Аудит және салық салу
146
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
1
141
"Alikhan Bokeikhan University" білім беру мекемесі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
2
302
"SDU University" мекемесі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
3
53
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
4
83
"Алматы менеджмент университеті" білім беру мекемесі
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
5
12
"Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
6
11
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
7
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
8
15
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
9
16
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
10
24
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
11
29
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
12
7
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
13
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
14
23
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
6B04 - Бизнес, басқару және құқық
B046 - Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі
15

182
Акционерное общество "Казахский университет технологии и бизнеса им. К.Кулажанова"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
11
32
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
12
31
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
13
35
Некоммерческое акционерное общество "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
14
36
Некоммерческое акционерное общество "Костанайский региональный университет имени Ахмет Байтұрсынұлы"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
15
30
Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Караганды"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
16
185
Товарищество с ограниченной ответственностью "Международный университет Астана"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
17
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
18
42
Некоммерческое акционерное общество "Университет имени Шакарима города Семей"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B050 - Биологические и смежные науки
151
B051 - Окружающая среда
1
53
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
2
11
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени Сарсена Аманжолова"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
3
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
4
15
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
5
16
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
6
24
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный исследовательский университет"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
7
29
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
8
7
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
9
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B05 - Естественные науки, математика и статистика
B051 - Окружающая среда
10

182
"Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті" акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
11
32
"Әбілқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
12
31
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
13
35
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
14
36
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
15
30
"Қарағанды медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
16
185
"Астана халықаралық университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
17
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
18
42
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B050 - Биологиялық және сабақтас ғылымдар
151
B051 - Қоршаған орта
1
53
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
2
11
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
3
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
4
15
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
5
16
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
6
24
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
7
29
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
8
7
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
9
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B05 - Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
B051 - Қоршаған орта
10

190
Акционерное общество "Международный университет информационных технологий"
6B06 - Информационно-коммуникационные технологии
B059 - Коммуникации и коммуникационные технологии
12
40
Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева"
6B06 - Информационно-коммуникационные технологии
B059 - Коммуникации и коммуникационные технологии
13
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B06 - Информационно-коммуникационные технологии
B059 - Коммуникации и коммуникационные технологии
14
93
Учреждение "Университет "Туран"
6B06 - Информационно-коммуникационные технологии
B059 - Коммуникации и коммуникационные технологии
160
B060 - Химическая инженерия и процессы
1
53
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
2
29
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
3
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
4
182
Акционерное общество "Казахский университет технологии и бизнеса им. К.Кулажанова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
5
421
Акционерное общество "Казахстанско-Британский технический университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
6
33
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
7
32
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
8
31
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
9
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B060 - Химическая инженерия и процессы
162
B062 - Электротехника и электроэнергетика
1
141
Учреждение образования "Alikhan Bokeikhan University"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
2
19
Акционерное общество "ALT университет имени Мухамеджана Тынышпаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
3
53
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
4
57
Некоммерческое акционерное общество "Алматинский университет энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
5
12
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д.Серикбаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
6
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
7
24
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный исследовательский университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
8
29
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
9
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
10
33
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
11
32
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
12
31
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
13
36
Некоммерческое акционерное общество "Костанайский региональный университет имени Ахмет Байтұрсынұлы"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
14
39
Некоммерческое акционерное общество "Рудненский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
15
40
Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
16
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика
17
42
Некоммерческое акционерное общество "Университет имени Шакарима города Семей"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B062 - Электротехника и электроэнергетика

190
"Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамы
6B06 - Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
B059 - Коммуникациялар және коммуникациялық технологиялар
12
40
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B06 - Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
B059 - Коммуникациялар және коммуникациялық технологиялар
13
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B06 - Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
B059 - Коммуникациялар және коммуникациялық технологиялар
14
93
"Тұран" университеті" мекемесі
6B06 - Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
B059 - Коммуникациялар және коммуникациялық технологиялар
160
B060 - Химиялық инженерия және процестер
1
53
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
2
29
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
3
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
4
182
"Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті" акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
5
421
"Қазақстан-Британ техникалық университеті" акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
6
33
"Қарағанды индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
7
32
"Әбілқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
8
31
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
9
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B060 - Химиялық инженерия және процестер
162
B062 - Электр техникасы және электр энергетикасы
1
141
"Alikhan Bokeikhan University" білім беру мекемесі
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
2
19
"Мұхаметжан Тынышбаев атындағы ALT университеті" Акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
3
53
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
4
57
"Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
5
12
"Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
6
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
7
24
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
8
29
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
9
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
10
33
"Қарағанды индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
11
32
"Әбілқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
12
31
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
13
36
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
14
39
"Рудный индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
15
40
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
16
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика
17
42
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B062 - Электр техникасы және электроэнергетика

169
B069 - Производство материалов (стекло, бумага, пластик, дерево)
1
29
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B069 - Производство материалов (стекло, бумага, пластик, дерево)
2
33
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B069 - Производство материалов (стекло, бумага, пластик, дерево)
3
22
Товарищество с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B069 - Производство материалов (стекло, бумага, пластик, дерево)
170
B070 - Текстиль: одежда, обувь и кожаные изделия
1
53
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B070 - Текстиль: одежда, обувь и кожаные изделия
2
182
Акционерное общество "Казахский университет технологии и бизнеса им. К.Кулажанова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B070 - Текстиль: одежда, обувь и кожаные изделия
3
39
Некоммерческое акционерное общество "Рудненский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B070 - Текстиль: одежда, обувь и кожаные изделия
171
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
1
12
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д.Серикбаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
2
29
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
3
182
Акционерное общество "Казахский университет технологии и бизнеса им. К.Кулажанова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
4
421
Акционерное общество "Казахстанско-Британский технический университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
5
33
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
6
32
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
7
35
Некоммерческое акционерное общество "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
8
39
Некоммерческое акционерное общество "Рудненский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых
9
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B071 - Горное дело и добыча полезных ископаемых

169
B069 - Материалдар өндірісі (шыны, қағаз, пластик, ағаш)
1
29
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B069 - Материалдар өндірісі (шыны, қағаз, пластик, ағаш)
2
33
"Қарағанды индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B069 - Материалдар өндірісі (шыны, қағаз, пластик, ағаш)
3
22
"Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B069 - Материалдар өндірісі (шыны, қағаз, пластик, ағаш)
170
B070 - Тоқыма: киім, аяқ киім және былғары бұйымдары
1
53
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B070 - Тоқыма: киім, аяқ киім және былғары бұйымдары
2
182
"Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті" акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B070 - Тоқыма: киім, аяқ киім және былғары бұйымдары
3
39
"Рудный индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B070 - Тоқыма: киім, аяқ киім және былғары бұйымдары
171
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
1
12
"Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
2
29
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
3
182
"Қ.Құлажанов атындағы Қазақ технология және бизнес университеті" акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
4
421
"Қазақстан-Британ техникалық университеті" акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
5
33
"Қарағанды индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
6
32
"Әбілқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
7
35
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
8
39
"Рудный индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру
9
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B071 - Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

174
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
1
19
Акционерное общество "ALT университет имени Мухамеджана Тынышпаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
2
12
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д.Серикбаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
3
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
4
29
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
5
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
6
33
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
7
32
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
8
35
Некоммерческое акционерное общество "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
9
22
Товарищество с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
10
39
Некоммерческое акционерное общество "Рудненский индустриальный университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
11
40
Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
12
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство
13
42
Некоммерческое акционерное общество "Университет имени Шакарима города Семей"
6B07 - Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
B074 - Градостроительство, строительные работы и гражданское строительство

174
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
1
19
"Мұхаметжан Тынышбаев атындағы ALT университеті" Акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
2
12
"Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
3
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
4
29
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
5
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
6
33
"Қарағанды индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
7
32
"Әбілқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
8
35
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
9
22
"Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
10
39
"Рудный индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
11
40
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
12
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс
13
42
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B07 - Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
B074 - Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

234
B134 - Археология и этнология
1
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B02 - Искусство и гуманитарные науки
B134 - Археология и этнология
2
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B02 - Искусство и гуманитарные науки
B134 - Археология и этнология
3
31
Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова"
6B02 - Искусство и гуманитарные науки
B134 - Археология и этнология
4
38
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
6B02 - Искусство и гуманитарные науки
B134 - Археология и этнология
5
42
Некоммерческое акционерное общество "Университет имени Шакарима города Семей"
6B02 - Искусство и гуманитарные науки
B134 - Археология и этнология
235
B135 - Востоковедение
1
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B02 - Искусство и гуманитарные науки
B135 - Востоковедение
2
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B02 - Искусство и гуманитарные науки
B135 - Востоковедение
3
23
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
6B02 - Искусство и гуманитарные науки
B135 - Востоковедение
240
B140 - Международные отношения и дипломатия
1
302
Учреждение "SDU University"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B140 - Международные отношения и дипломатия
2
83
Учреждение образования "Алматы менеджмент университет"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B140 - Международные отношения и дипломатия
3
13
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B140 - Международные отношения и дипломатия
4
16
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B140 - Международные отношения и дипломатия
5
7
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B140 - Международные отношения и дипломатия
6
27
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B140 - Международные отношения и дипломатия
7
23
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
6B03 - Социальные науки, журналистика и информация
B140 - Международные отношения и дипломатия
8

234
B134 - Археология және этнология
1
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B02 - Өнер және гуманитарлық ғылымдар
B134 - Археология және этнология
2
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B02 - Өнер және гуманитарлық ғылымдар
B134 - Археология және этнология
3
31
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B02 - Өнер және гуманитарлық ғылымдар
B134 - Археология және этнология
4
38
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B02 - Өнер және гуманитарлық ғылымдар
B134 - Археология және этнология
5
42
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B02 - Өнер және гуманитарлық ғылымдар
B134 - Археология және этнология
235
B135 - Шығыстану
1
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B02 - Өнер және гуманитарлық ғылымдар
B135 - Шығыстану
2
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B02 - Өнер және гуманитарлық ғылымдар
B135 - Шығыстану
3
23
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
6B02 - Өнер және гуманитарлық ғылымдар
B135 - Шығыстану
240
B140 - Халықаралық қатынастар және дипломатия
1
302
"SDU University" мекемесі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B140 - Халықаралық қатынастар және дипломатия
2
83
"Алматы менеджмент университеті" білім беру мекемесі
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B140 - Халықаралық қатынастар және дипломатия
3
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B140 - Халықаралық қатынастар және дипломатия
4
16
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B140 - Халықаралық қатынастар және дипломатия
5
7
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B140 - Халықаралық қатынастар және дипломатия
6
27
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B140 - Халықаралық қатынастар және дипломатия
7
23
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
6B03 - Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
B140 - Халықаралық қатынастар және дипломатия
8