О внесении изменений в решение XXVII сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 170 "О бюджете Улытауского района на 2025-2027 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 4 декабря 2025 года № 240
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVII сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2024 года №170 "О бюджете Улытауского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 708 717 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 569 286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 532 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 614 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 104 285 тысяч тенге;
2) затраты – 9 368 757,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 787 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 147 451 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 664 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 575 794,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 575 794,1 тысяч тенге:
поступление займов – 147 450 тысяч тенге;

Ұлытау аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы XXVII сессиясының "Ұлытау ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 240 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы XXVII сессиясының "Ұлытау ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" №170 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 708 717 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 569 286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 532 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 614 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 104 285 мың теңге;
2) шығындар – 9 368 757,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 787 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 147 451 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 664 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 575 794,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 575 794,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 147 450 мың теңге;

6912
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6912
005
Государственная адресная социальная помощь
6912
2
Социальная помощь
205265
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
205265
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38927
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46592
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
607
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
112169
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
6970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
91003
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91003
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51856
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
197
021
Капитальные расходы государственного органа
8796
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
30154
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
777527
1
Жилищное хозяйство
475483
467
Отдел строительства района (города областного значения)
115450
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
115450
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
360033
2
Коммунальное хозяйство
145113
467
Отдел строительства района (города областного значения)
103000
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
103000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
42113
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
8000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

6912
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6912
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
6912
2
Әлеуметтік көмек
205265
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
205265
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38927
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
46592
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
607
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
112169
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
6970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
91003
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
91003
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51856
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
197
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8796
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
30154
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
777527
1
Тұрғын үй шаруашылығы
475483
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
115450
004
Инжеренлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
115450
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
360033
2
Коммуналдық шаруашылық
145113
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
103000
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
103000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
42113
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
8000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту