Об утверждении пилотного проекта по оказанию услуги "Предоставление ваучеров на товарный газ получателям государственной адресной социальной помощи и жилищной помощи" по области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 23 июня 2025 года № 54/01
В соответствии с подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить пилотный проект по оказанию услуги "Предоставление ваучеров на товарный газ получателям государственной адресной социальной помощи и жилищной помощи" по области Ұлытау, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата
области Ұлытау
от "23" июня 2025 года
№54/01
Норма предоставления ваучеров на товарный газ получателям государственной адресной социальной помощи и жилищной помощи по области Ұлытау
Характеристика потребления товарного газа
Месячная норма в отопительный сезон, м3
Месячная норма во вне отопительного сезона, м3
1
Домохозяйство с отопительным котлом, газовой плитой и водонагревателем.

Ұлытау облысы бойынша "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен тұрғын үй көмегін алушыларға тауарлық газға ваучерлер беру" қызметін көрсету жөніндегі пилоттық жобаны бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 23 маусымдағы № 54/01 қаулысы
"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 - бабы 5 - тармағының 6-2) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлытау облысы бойынша "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен тұрғын үй көмегін алушыларға тауарлық газға ваучерлер беру" қызметін көрсету жөніндегі пилоттық жобасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ұлытау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдігінің
2025 "23" маусым
№54/01 қаулысына
қосымша
Ұлытау облысы бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен тұрғын үй көмегін алушыларға тауарлық газға ваучерлер беру нормасы
Тауарлық газ тұтыну сипаттамасы
Жылыту маусымындағы айлық норма, м³
Жылыту маусымынан тыс кезеңдегі айлық норма, м³
1.
Жылыту қазандығы, газ плитасы және су жылытқышы бар тұрмыстық шаруашылық