Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 11 июня 2025 года № 49/01
В соответствии законами Республики Казахстан "О карантине растений", "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления республиканского государственного учреждения "Территориальная инспекция Комитета Государственной инспекции в агропромышленном комплексе по области Ұлытау Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 5 марта 2025 года № 3-21/36-И, акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ұлытау облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 11 маусымдағы № 49/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ұлытау облысының аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2025 жылғы 5 наурыздағы № 3-21/36-И ұсынысы негізінде, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории области Ұлытау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающего из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение к постановлению
акимата области Ұлытау

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақ белгіленсін.
2. "Ұлытау облысының ауыл шаруашылығы және жер қатынастар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімінің