О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2024 года № 34-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2025 года № 48-2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии статьей 9-1 1Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылской области Шуского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №34-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункты1.1,1.2,1.3,1.4,1.5,1.6,1.7,1.8,1.9,1.10,1.11,1.12,1.13,1.14,1.15,1.16,1.17,1.18,1.19 указанного решения изложить в новой редакции:
1.1 Аксуский сельский округ:
1) доходы –162649 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15131 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 347 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 147171 тысяч тенге;
2) затраты – 164163 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1514 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1514 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1514 тысяч тенге.
1.2 Алгинский сельский округ:
1) доходы – 118906 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34191 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1331 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83384 тысяч тенге;
2) затраты – 122872 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 3966 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3966 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3966 тысяч тенге.

"2025-2027 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 48-2 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес Шу аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 1.1 ,1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14,1.15,1.16,1.17,1.18,1.19 тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1.1 Ақсу ауылдық округі:
1)кірістер –162649 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15131 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 347 мың теңге;
трансферттер түсімі – 147171 мың теңге;
2)шығындар – 164163 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1514 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1514 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1514 мың теңге.
1.2 Алға ауылдық округі:
1)кірістер –118906 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1331 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83384 мың теңге;
2)шығындар – 122872 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -3966 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3966 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 3966 мың теңге.