Финансируемых из местного бюджета к должностным окладам работников организаций об установлении стимулирующей надбавки
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 22 декабря 2025 года № 47-7
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
Пункта 5 Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193" О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" В соответствии с подпунктом 3), маслихат Мойынкумского района РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата района из местного бюджета в порядке, определяемом местным исполнительным органом Мойынкумского района.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Н. Саурыков

Мойынқұм ауданы бюджетінен қаржыландырылатын Мойынқұм ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" КММ-нің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 47-7 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап күшіне енеді - осы шешімнің 2 тармағымен.
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысы 5-тармағының 3)-тармақшасына сәйкес, Мойынқұм ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм ауданы жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіпте аудан әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемақысы белгіленсін.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Мәслихат төрағасы Н. Саурықов