"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" Акционерлік қоғамына әуе электр желісінің құрылысын жүргізу үшін сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қаңтардағы № 47 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 43, 67, 69, 119-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31, 37-баптарынна негізінде Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданы Полатқосшы ауылдық округі аумағындағы шаруашылық субъектілерінің жерлерінен жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" Акционерлік қоғамына ВЛ-220кВ электр желісінің құрылысын жүргізу үшін қосымшаға сәйкес көлемі 4,5783 гектар жер учаскесіне 3 жыл мерзімге сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Несипбековкежүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Е. Қыдыралыұлы

Акционерному обществу "Национальная компания" Қазақстан темір жолы" об установлении сервитута для строительства воздушной электрической сети
Постановление акима Жамбылского района Жамбылской области от 17 января 2025 года № 47
В соответствии с статьями 17, 43, 67, 69, 119 Земельного кодекса Республики Казахстан и с статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Национальная компания" Қазақстан темір жолы" сервитут сроком на 3 года на земельный участок площадью 4,5783 гектар согласно приложению для строительства электрической сети ВЛ-220кВ без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей из земель хозяйствующих субъектов на территории Полаткосшинского сельского округа Жамбылского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Несипбекова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Е. Кыдыралыулы