О переименовании составной части города Тараз
Совместные постановление акимата Жамбылской области от 12 декабря 2025 года № 257 и решение маслихата Жамбылской области от 12 декабря 2025 года № 29-10
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 7 ноября 2025 года и с учетом мнения населения соответствующей территории акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Уездная 2 на улицу Үмбетқұл Жиенбаев города Тараз.
2. Настоящее совместное постановление акимата Жамбылской области и решение Жамбылского областного маслихата вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Карашукеев
Председатель областного маслихата А. Нуралиев

Тараз қаласының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 257 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 29-10 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Республикалық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 7 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласының Уездный 2-көшесі Үмбетқұл Жиенбаев көшесіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы мен Жамбыл облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Қарашөкеев
Облыстық мәслихаттың төрағасы А. Нұралиев