Жамбыл облыстық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 20-4 "2025-2027 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 27-2 шешімі
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы №20-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 650 948 395 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86 010 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 581 473 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 888 134 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 547 468 788 мың теңге;
2) шығындар – 650 227 708 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34 749 693 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 53 895 654 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 145 961 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2024 года № 20-4 "Об областном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 22 октября 2025 года № 27-2
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2025-2027 годы" от 12 декабря 2024 года №20-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 650 948 395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86 010 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 581 473 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 888 134 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 547 468 788 тысяч тенге;
2) затраты – 650 227 708 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 749 693 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 53 895 654 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 145 961 тысяч тенге;
4) cальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

1 714 658
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
770
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
549 501
271
Облыстың құрылыс басқармасы
528 317
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
528 317
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 954 234
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 954 234
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
652 023
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
652 023
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
105 749
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
105 749
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 222 469
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
321 887
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
350 052
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
48 199
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
160 000
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
90 400
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
701
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
11 975 236
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
79 103
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
196 891
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
32 616 312
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 322 001
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 068 754
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 171 332
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 714 658
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
770
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
549 501
271
Управление строительства области
528 317
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
528 317
253
Управление здравоохранения области
2 954 234
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 954 234
253
Управление здравоохранения области
652 023
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
652 023
253
Управление здравоохранения области
105 749
029
Областные базы специального медицинского снабжения
105 749
253
Управление здравоохранения области
13 222 469
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
321 887
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
350 052
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
48 199
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
160 000
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
90 400
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
701
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
11 975 236
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
79 103
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
196 891
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
32 616 312
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 322 001
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 068 754
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 171 332
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах

2 727 900
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
602 868
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 738 171
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
12 976
261
Облыстың білім басқармасы
952 965
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
687 607
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
200 892
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
64 466
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
17 190 108
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
17 190 108
261
Облыстың білім басқармасы
1 360
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 360
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 125 878
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
506 896
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 861
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
229 772
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
500 796
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
63 100
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
44 872
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
262 116
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 510 465
747
Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы
24 000
077
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
24 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 595 337
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

2 727 900
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
602 868
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 738 171
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
12 976
261
Управление образования области
952 965
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
687 607
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
200 892
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
64 466
256
Управление координации занятости и социальных программ области
17 190 108
068
Программа занятости
17 190 108
261
Управление образования области
1 360
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 360
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 125 878
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
506 896
007
Капитальные расходы государственного органа
7 861
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
229 772
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
500 796
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
63 100
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
44 872
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
262 116
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 510 465
747
Управление информации и общественного развития области
24 000
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
24 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 595 337
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

182 608
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 573
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
63 240
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
16 949
747
Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы
509 504
001
Жергілікті деңгейде ішкі, жастар саясаты мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
403 443
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
100 854
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 119
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 088
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
17 308 636
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 161
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
3 161
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 305 475
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
17 305 475
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
36 844 031
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 725 841
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 026 803
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
110 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
38 961
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
1 166 308
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
115 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
17 644
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
40 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 500 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 710 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 256 125
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 000 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

182 608
003
Капитальные расходы государственного органа
23 573
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63 240
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
16 949
747
Управление информации и общественного развития области
509 504
001
Услуги по реализации государственной внутренней, молодежной политики на местном уровне
403 443
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
100 854
005
Капитальные расходы государственного органа
1 119
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 088
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
17 308 636
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 161
007
Развитие теплоэнергетической системы
3 161
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 305 475
071
Развитие газотранспортной системы
17 305 475
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
36 844 031
255
Управление сельского хозяйства области
20 725 841
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1 026 803
002
Субсидирование развития семеноводства
110 000
003
Капитальные расходы государственного органа
38 961
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
1 166 308
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
115 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
17 644
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
40 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 500 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 710 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 256 125
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 000 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

740 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
167 369
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
167 369
719
Облыстың ветеринария басқармасы
6 011 756
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
189 567
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
892
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
44 000
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
8 000
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
30 000
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 000
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
70 000
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 312
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
4 169 886
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
4 346
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
312 483
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
194 671
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
806 728
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
147 871
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
434 802
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
150 000
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
216 455
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
68 347
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
6 364 773
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
6 356 038

740 000
271
Управление строительства области
167 369
020
Развитие объектов сельского хозяйства
167 369
719
Управление ветеринарии области
6 011 756
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
189 567
003
Капитальные расходы государственного органа
892
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
44 000
009
Организация санитарного убоя больных животных
8 000
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
30 000
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 000
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
70 000
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 312
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
4 169 886
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 346
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
312 483
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
194 671
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
806 728
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
147 871
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
434 802
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
150 000
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
216 455
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
68 347
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
6 364 773
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
6 356 038