Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума в поселке Шульбинск района Жаңасемей на 2025 год
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 8 сентября 2025 года № 19/201-VIII
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Об утверждении Методики расчета сметы расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, а также методики расчета минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума"(зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2020 года № 20284), маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиумав поселке Шульбинск района Жаңасемей в сумме 45 тенге за один квадратный метр ежемесячно на 2025 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечениидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов

Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2025 жылғы кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қыркүйектегі № 19/201-VIII шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының"Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3-бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының бұйрығына "Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар сметасын есептеу әдістемесін, сондай-ақ кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (2020 жылғы 2 сәуірде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде №20284 болып тіркелді), Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2025 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері ай сайын бір шаршы метрге 45 тенге самасында бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемейаудандық мәслихатыныңтөрағасы Е. Абильмажинов