О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 22 декабря 2025 года № 31-226/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1."Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы, согласно приложению 1 на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы – 942 248,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –105 319,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 836 929,0 тысяч тенге;
2) затраты – 961 502,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-226/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 942 248,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 105 319,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 836 929,0 мың теңге;
2)шығындар – 961 502,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -19 254,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 254,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 254,9 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Мақаншы области Абай от 24.04.2026 № 37-249/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -19 254,9 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 254,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 254,9 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 24.04.2026 № 37-249/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).